Potkejme se! Burza práce a exkurze v KESu.

Najděte nás na Burze práce v ostravském Gongu

Chcete se nás na něco zeptat, pobavit se o tom, co děláme, nebo nás prostě jen poznat? Na Burze práce v Ostravě budete mít příležitost. Budeme tady mít vlastní stánek a po celý den vám budeme k dispozici. Akce proběhne v Gongu v Dolních Vítkovicích ve středu 14. června od 9 do 16 hodin.

Zastavte se u nás v KESu a vyrábějte kabelové svazky pro světové automobilky

Chcete se podívat přímo k nám do firmy a zjistit, jestli by vás práce u nás bavila? V pátek 16. června otevíráme dveře naší společnosti pro všechny zájemce o zaměstnání. Ať už jste absolvent nebo máte léta zkušeností, hledáte stabilní práci nebo chcete změnit kariéru, rádi vás uvidíme. Potkáte se přímo s našimi lidmi, se specialisty v jednotlivých oblastech, kteří vás provedou naší firmou a ukážou vám, co všechno děláme a co vám můžeme nabídnout.
Stačí potvrdit svůj zájem na email kariera@kes.cz a my vám obratem zašleme čas prohlídky.

Během června budete mít tedy hned dvě příležitosti se s námi nezávazně potkat a popovídat si o tom, zda by práce u nás byla pro vás to pravé. Využijte alespoň jednu z nich! Ve středu 14. června se na vás těšíme na Burze práce v Gongu v Dolních Vítkovicích v Ostravě, v pátek 16. června pak budete mít možnost podívat se přímo k nám do firmy ve Vratimově.