Exkurze Úřadu práce

EXKURZE ÚŘADU PRÁCE V KESu

V úterý 13. 9. jsme v rámci prohlubování spolupráce přivítali v prostorách naší společnosti zprostředkovatele práce z různých expozitur Úřadů práce v našem regionu.

V průběhu dopoledne jsme představili všem zúčastněným naši firmu, její historii, ale zejména jsme se věnovali volným pracovním pozicím, které momentálně nabízíme zájemcům o práci. 

Mezi námi a zástupci Úřadu práce se rozpoutala velice plodná diskuse, kdy jsme si vyměnily zkušenosti s náborem a obsazováním jednotlivých pracovních míst, dotkli jsme se témat, které nás nejvíce tíží, ale hlavně jsme měli možnost se navzájem poznat a věříme, že toto setkání přispěje v budoucnu k plynulejšímu řešení různých pracovních potřeb.

Díky zhlédnutí výrobních prostor tak získali pracovníci z oddělení zprostředkování práce ucelenější představu o nabízených pracovních pozicích a lépe dokáží prezentovat naši firmu zájemcům o práci a reagovat na jejich případné dotazy. Překvapením pro mnohé zprostředkovatele byl i fakt, že náš provoz je tichý a čistý.

Potěšil nás opravdový zájem zástupců Úřadu práce o získání nových informací a doufáme, že toto setkání nebylo setkání posledním.